Efe Yapı İnşaat® Çatı yapım İzolasyon Firması (0532) 342 69 58 Whatsapp Hattı
Efe yapı inşaat çatı yapımı izolasyon firması Efe yapı inşaat çatı yapımı izolasyon firması olarak firmamızı; Uluslararası kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve yüksek teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluştururken, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile ulusal ve uluslararası pazarlara enerji sunmayı amaçladık.

Efe Yapı İnşaat Çatı Yapım Firması

Efe Yapı İnşaat Çatı Yapım Firması Efe Yapı İnşaat çatı yapım Firması şirketimiz lojistik sektöründe inşaat alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Efe Yapı İnşaat çatı yapım Firması şirketimiz çatı yapımı ve çatı yapım Firmasıunda oldukça ön plana çekmektedir. Farklı çatı türleri ve farklı malzemeler ile hızlı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

cati-tamiri-min

Çatı Tamiri

Çatı Tamiri İçin En Başarılı Çözümler Yapılarda meydana gelen çatı sorunları evler ve işyerleri olarak kullanılan alanların olumsuz etkilenmesine ve yaşam standardında olumsuz neticelere yol açmaktadır. Bu durumun giderilmesi için çatıların detaylı olarak incelenmesi ve eski ile hasar gören bölümlerin belirlenmesi gerekmektedir. Yapılacak Çatı tamiriişlemleri bu sürecin sonrasında gerekli malzemelerin temin edilmesi ile yenileme işleminin yapılması şeklinde sonuçlanmaktadır. Oldukça önemli olan bu tamir ve onarım işlemlerinde sizlere profesyonel hizmetler sunan firmamız alanında deneyimli olan ekibi ile çatılarda meydana gelen tüm sorunlar için en etkili çözümleri üretmektedir. Çatıların onarım ve tamir işlemlerini başarılı şekilde yaparak yalıtım konusunda eskisi gibi başarılı olmasını sağlamaktadır.
cati-aktarma-min

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma Profesyonellere Bırakılmalıdır! Çatılarda yaşanan bozulmalar sonrasında gerçekleştirilen çatı aktarma işlemi doğru yapılmadığı takdirde aynı sorunların tekrar ortaya çıkmasına sebep olabilecek sorunları da beraberinde getirmektedir. Bizler Efe Çatı olarak bu noktada çatı aktarmalarında mutlaka profesyonel bir ekipten destek alınması gerektiğini dile getiriyoruz. Özellikle kiremitlerin tek tek kontrollerinin yapıldığı sırada kiremitlerin üzerinde gezinme aşamasında sahip olunması gereken dikkat ve özen için bu işin mutlaka profesyonel olarak çalışan ekipler tarafından yapılması da gerekiyor. Buna ek olarak bizler yıllardır bu sektör içinde faaliyet gösteren bir firma olmanın verdiği avantajlar sayesinde çatıların özelliğine ve malzemeye bağlı olarak sizlere çok uygun fiyatlarla hizmet olanağı da sunuyoruz.
sandwich-cati-min

Sandviç Çatı Sistemleri

Sandviç Çatı Sistemleri Çatı denildiğinde akla günümüzde çok farklı malzemeler ile inşa edilmiş olan sistemler gelmektedir. Ülkemizde ve dünyanın farklı noktalarında çatı inşa ileri için çok farklı malzemeler tercih edilmektedir. Kiremit ve benzeri geleneksel malzemelere ek olarak teknolojik malzeme çeşitleri de çatılarda tercih edilmektedir. Yeni ve teknolojik çatı sistemleri içerisinde sandviç çatı sistemleri de bulunmaktadır. Bu çatı sistemleri içerisinde sandviç paneller kullanılmaktadır. Sandviç panel ürünleri, iki farklı metal sacın arasına konulan yalıtım malzemesinin preslenmesi ile oluşturulmaktadır. Bu şekilde üretilen sandviç paneller oldukça kullanışlı ve faydalı ürünler olarak görülmektedir. Hem kaplama malzemesi hem de yalıtım malzemesi olarak kullanılabilmesi sayesinde ekonomik ve faydalı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.
ahsapcati-min

Ahşap Çatı

Ahşap Çatı Fiyatları Nasıl Hesaplanır? Binalarda ahşap çatı talep edildiğinde, öncelikle ölçüler alınır. Bu ölçülere göre metrekare hesaplaması elde edilerek, fiyat listesinden ürün seçimleri yapılır. Bu sayede çatı fiyatları sağlanacak modele, kullanılacak ürün miktarına ve sonuç olarak ortaya çıkacak metrekare ölçülerine göre belirlenir. Bu çalışmalarda seçilen malzemenin özelliklerine göre çatı birim fiyatı ile ölçüm gerçekleştirilir. Firmamız yapılan keşif çalışmaları sonrasında her zaman metrekare birim fiyatı belirler ve sonrasında toplam metrekareye göre fiyatları size sunar. Fiyatlar konusunda mutabık kalındıktan sonra birinci sınıf malzeme ile çatı iskeleti kurulur ve sonrasında çam keresteleri ile iskelet üzerine kaplama işlemi gerçekleştirilir. Son aşamada farklı kaplama malzemeleri ile son görüntü elde edilir.
cati-yapimi-min

Çatı Yapımı

En Başarılı Çatı Yapım Sistemleri Çatı alanında uzman olan firmamız sizlere birçok farklı yapı türü için çatı sistemlerinin inşa edilmesinde profesyonel şekilde hizmet sunmaktadır. Yapılar için ahşap çatı sistemi ile kiremit çatı sistemleri çok tercih edilmektedir. Bunların yanında çelik çatı sistemleri de birçok alanda kullanılmaktadır. Tüm bu çatı sistemlerinde sizlere en başarılı çatı yapımı işlemlerini firmamız sunmaktadır. Bunlar yanında onduline, shingle ve sandviç çatı sistemleri de birçok yapı için tercih edilebilmektedir. Tüm bu çatı sistemleri ile teras çatı sisteminin en başarılı şekilde uygulanması firmamızın deneyimli ekibi ile sağlanmaktadır. Profesyonel bir çalışma ve kaliteli malzemelerin kullanımı ile sizlere en başarılı çatı sistemlerinin kurulumu ve inşaatı konusunda hizmetler sunmaktayız.
cati-izolasyon-min

Çatı İzolasyon

Çatı İzolasyonu Tasarımları Çatı izolasyonunda birçok farklı yapıdaki malzemelerden yararlanılabilmektedir. Bunlar arasında camyünü, taşyünü, polistren çeşitleri ya da poliüretan gibi malzemeler yer almaktadır. Her birinin kullanım niteliklerinin farklı olmasıyla birlikte birbirlerine yakın oranlarda bir işleve sahiptirler. Isı iletkenliği ya da ısı dengesini korumada her birinden verimli bir geri dönüş almak mümkün olur. Isı konusundaki faydalarının dışında çatı izolasyon sistemlerinin en büyük avantajlarından birisi de bu alanlarda iyi bir yangın güvenliği oluşturmasıdır. Çatı İzolasyonu Konusunda Kaliteli Bir Hizmet Yaşam alanlarımızda tercih edeceğimiz bu sistemler için bir uzman görüşünü almak ve buna uygun karar vermek önemlidir. Çatı izolasyon sistemleri konusunda müşterilerimize olabilecek en uygun fikirleri ve bilgileri sağlamaktayız.
membran-cati-min

Membran Çatı Fırsatı

Membran Çatı Fırsatı Katmanlara göre birleşme noktaları oluşturulur. Tüm işlemlerin özenle yapılması için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmetimiz sayesinde sorun yaşamadan çatınızı inşa ettireceksiniz. Membran çatı uygulamalarımızdan uygun fiyatlara yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Usta ekibimiz sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Mevcut çatı yıkılıp yeni inşa yaparak kusursuz bir çatı oluşturmak için özenle çalışıyoruz. Teras çatıların performansı kalitesine göre değişim göstermektedir. Yoğuşmaları önlemek için betonla ısı yalıtımı arasına tabaka yerleştirilmektedir. Buhar kesici bu tabakanın kullanım amacına uygun seçilmesi gerekir. Membran çatıların uygulamasının dikkatle yapılması gerekiyor. Binaların suyla temasında izolasyon amacı ile uygulanan membran kaplamalar için güvenilir hizmetimizi tercih ederek katmanların doğru yapımını görün.
kiremit-cati-min

Kiremit Çatı

Kiremit Çatı Hizmetlerinde Üstün Modelleme Firmamız kiremit çatı uygulamaları gerçekleştirirken, modelleme yapılmasına çok yüksek önem vermektedir. Kiremit doğal bir görünüme sahip olduğu için çatıda şık bir görüntü oluşturur ve daha dayanıklı bir kullanım sağlar. Bu nedenle ülkemizde çok uzun yıllardır çatılarda bu malzeme seçilmektedir. Uygulamalar için seçilebilecek ürün çeşitleri arasında Marsilya kiremit, Osmanlı kiremit veya Granada kiremit gibi ürünler yer almaktadır. Marsilya kiremit; ülkemizde çok sık kullanılan ve üst taraftan yanındaki kiremite kenetlenen bir yapıya sahiptir. Osmanlı kiremit; alaturka ve estetik bir görüntüyle yüksek su aktarım sağlayarak yalıtım işlemi oluşturur. Granada kiremit ise genellikle villa tipi çatılarda Akdeniz havzası bölgelerinde kullanılmaktadır.
Çatı Yapımı

Çatı Ustası

Uzman ve Deneyimli Çatı Ustası Çatı alanında yılladır başarılı bir şekilde profesyonel olarak çalışmalarını sürdüren firmamız sizlere bu alandaki en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Çatıların onarılması ve tamiri ile yeni çatı sistemlerinin kurulumunu deneyimli ekibimiz ile sorunsuz şekilde yapmaktayız. Kullandığınız veya inşa ettiğiniz yapılarda çatı işlemleri için Çatı ustası tercihlerinin doğru yapılması uzun süreli sorunsuz bir çatı kullanımını mümkün hale getirmektedir. Bu işlemler için firmamızın deneyimli ekibinden yararlanmak ve sizlere çatılar için en etkili çözümleri sunmamız oldukça avantajlı şekilde çatıların onarımı ve inşaatının yapılmasını sağlamaktadır. Her zaman sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak sizlere konfor altında yaşayacağınız çatı sistemlerinin yapılmasını sağlamaktayız.
Şıngıl Çatı Sistemleri

Şıngıl Çatı Sistemleri

Shingle Çatı Kullanım Alanı Shingle çatı kaplama ürünleri tüm alanlarda kolayca uygulanabilir. Shinle malzeme, ahşap ve çelik konstrüksiyon çatılar gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Shingle malzemeler farklı renk ve tasarımlarda kullanıcıların karşısına çıkıyor. Uygulama esnasında farklı renk ve tonlar yer alıyor. Kullanılan mekan, metrekare ile ürünün model ve markasına göre değişik fiyatlarda bulunuyor. Şıngıl yapraklarının uç kısımlarının sabit durması için özel bir yapıştırıcıdan destek alınır. Şıngıl çatı yapımı görüntüsü itibarı ile çok şık bir yapıya sahiptir. Bütün projelerimizde olduğu gibi bu türde çatı yapımı uygulamasında da beklentilere tam olarak yanıt verebiliyoruz. Çatı kaplama konusunda deneyimli ve profesyonel personelimiz, en titiz, güvenli ve özenli işi gerçekleştirmeye devam ediyor.
teras-kapatma-min

Teras Çatı

Teras Çatı Nedir, Faydaları Nelerdir? Teras çatı bina ve apartmanların en üst katında bulunan çatı türüdür. Normal çatı katı gibi değildir. Apartmanın orta katlarında da teras çatı yapılabilmektedir. Ancak sık tercih alanı üst katlar olmaktadır. Teras kat çatısının birçok avantajı vardır. Geniş ve ferah bir ortam sağlar. Çatıların açılıp kapanabilir yapılması mümkün. Binanın manzaralı yerlerine keyifli bir vakit geçirmek için teras çatı uygulaması yaptırabilirsiniz. Yarım teras kat çatısı yapımı da mümkündür. Kiremit ya da lambri kaplaması yapılarak hava koşullarına önlem alınmaktadır. Zarif ve farklı bir görünüm sağlayan teras çatının farklı birçok modeli bulunuyor. İsteğe bağlı olarak kiremit, ahşap, trapez kaplama gibi isteklerinizi belirtebilirsiniz. Villa ve modern yapılarda oldukça tercih edilen çatı katı teras için istediğiniz zaman bize danışabilir ve tüm gerekli detayları öğrenebilirsiniz.
onduline-cati-min

Onduline Çatı

Onduline çatı sistemlerinin bir diğer avantajı yağmurlu, karlı havalardan sonra diğer metal çatı sistemlerindeki paslanma sorununu ortadan kaldırmasıdır. Onduline çatılar kesinlikle paslanmaz, küflenmez ve her hava koşulunda uzun yıllar yüksek mukavemet sunar. Hafif oldukları için bütün çatı sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. onduline çatı sistemleri uzun süreli su yalıtımı, ses yalıtımı sağlar. Her türlü hava koşulunda konforlu yaşam alanlarının ortaya çıkması sağlanır. Estetik bir görünüm sunar. Bu yüzden gerek kullanım kalitesi olarak gerekse konutların görselliği olarak üst düzey verim sağlar. Hızlı ve kolay uygulanabildiği için zamandan tasarruf elde edilir. İşçilik maliyeti en aza indirilir. Uzun ömürlü olmasından dolayı bütün bu artı özellikler yapılarda yıllar boyu kaliteli bir ortamın oluşmasına imkan verir.
TOP